Став відомий час і місце прибуття першої вакцини від COVID-19 в Україну

Став відомий час і місце прибуття першої вакцини від COVID-19 в Україну
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Перша партія індійської вакцини від COVID-19 прибуде в Україну завтра вранці, 23 лютого, попередній час – десята година ранку.

Літак з першими в Україні дозами вакцини від коронавірусної інфекції CoviShield приземлиться в “Борисполі”, повідомляє “Страна”.

Loading...

Відзначається, що ніяких офіційних заходів за участю перших осіб країни з цього приводу не заплановано. Журналістів теж не пропустять зустрічати борт з вакцинами в аеропорту Києва.

“Офіційних зустрічей не буде. А об’єкт режимний. Ніякої преси та “перерізання стрічок”. Зустріч вакцини – не така знаменна подія. Початок процесу масової вакцинації – ось це важлива подія. А технічна доставка вакцини – це просто процес. Можливо, трохи пізніше цього ж дня будуть організовані прес-конференції з міністром охорони здоров’я, AstraZeneca і Crown Agents”, – підкреслюють джерела “Страна”.

Як ми вже розповідали раніше, від COVID-19 в Україні за 2020 рік померло майже вдвічі більше українців, ніж від грипу і пневмонії.

Тим часом, причиною стрімкого поширення COVID-19 на Прикарпатті стали іноземні туристи і гірськолижний курорт «Буковель».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...