У Києві затримано адміна “групи смерті”, в якій схиляли підлітків до суїциду

У Києві затримано адміна “групи смерті”, в якій схиляли підлітків до суїциду
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Києві затримано адміністратор однієї з так званих “груп-смерті”, які схиляють дітей і підлітків до скоєння суїциду.

Loading...

Відповідну заяву зробила глава управління ювенальної превенції Нацполіціі Лариса Зуб, повідомляє “Апостроф”.

“Нещодавно була виявлена дівчина, яка була куратором однієї з таких ігор і втягнула 13 дітей в спілкування, пов’язане з підбурюванням до вчинення самогубства. Зараз вона знаходиться на лікуванні, у неї психічні відхилення”, – заявляє Лариса Зуб.

Згідно з офіційними даними, в 2020 році в Україні діти у віці від восьми до 17 років скоїли 137 самогубств. Найчастіше на самогубство йдуть підлітки 14-17 років. Хлопці вдвічі частіше дівчат закінчують життя суїцидом.

На жаль, далеко не завжди вдається встановити причину самогубства неповнолітніх.

“Дуже часто бувають випадки, коли діти здійснюють самогубство, і поліція, перевіряючи причини, не знаходить ані записок, ані будь-яких передумов до того, що на дитину психологічно впливали”, – додала правоохоронець.

Як ми вже розповідали раніше, правоохоронці не виключають, що 10-річний хлопчик, який вистрибнув з 15-го поверху висотки в селі Чайки під Києвом, був членом соціальних груп суїцидального характеру.

А також, у Києві в дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» госпіталізували 15-річного хлопця, який наковтався таблеток. Це не перший випадок отруєння дітей за кілька днів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...