Україна підніме десант у відповідь на військові навчання Росії в окупованому Криму

Україна підніме десант у відповідь на військові навчання Росії в окупованому Криму
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Десантники у березні проведуть навчання в районі адміністративного кордону з тимчасово окупованим Кримом з метою вдосконалення здатності адекватно реагувати на військову небезпеку як з повітря, так і з морського узбережжя.

Loading...

Про це в коментарі “Укрінформу” повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, в командуванні об’єднаних сил ЗСУ заплановано комплекс заходів бойової підготовки: “Перш за все, підрозділи повинні вдосконалити здатність своєчасно і адекватно реагувати на військову небезпеку, як з повітря, так і з морського узбережжя”.

Він також додав, що в ході проведення навчань і тренувань підрозділи протиповітряної оборони проведуть підготовчі та практичні дії по виявленню і знищенню з повітря ворожого десанту на різних висотах і ділянках місцевості. В цей час резерви угрупування військ відпрацюють як марші до визначених районів нанесення вогневого ураження з морського узбережжя, так і практичні дії щодо запобігання висадки з кораблів на суходіл підрозділів ймовірного противника та, в подальшому, його знищення.

“Крім того, нами проведено значний обсяг робіт з покращення системи відеоспостереження за тимчасово окупованою територією АР Крим. Постійне тренування інженерно-саперних підрозділів і рухомих загонів загороджень, як морських, так і наземних, на визначених рубежах мінування гарантують своєчасне виконання завдань з позбавлення можливості висадки морського десанту”, – підкреслив Наєв.

Додамо, Росія в березні має намір провести на полігоні “Опук” (окупований Крим) масштабні бойові навчання. Планується, що повітряно-десантні війська РФ проведуть десантування особового складу, техніки і бойову стрільбу.

Як повідомлялося раніше, з моменту окупації Криму (за сім років) Росія більш ніж в 3 рази збільшила на півострові кількість військових, техніки, а також проведення навчань як наступального, так і оборонного характеру.

Постійний представник президента України в Автономній республіці Крим Антон Кориневич напередодні заявив , що влада України проти подачі води в Крим до моменту його повної деокупацію. Щоб повністю виключити потрапляння води, потрібно добудувати дамбу на Північно-Кримському каналі.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...