Вчені дали розклад магнітних бур на березень

У дні коливань деякі люди можуть страждати від сильних головних болів, також можуть турбувати скачки тиску, слабкість, сонливість або безсоння

Вчені дали розклад магнітних бур на березень
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Магнітні бурі у березні нагрянуть три рази. Спалахи на сонці експерти прогнозують поки тільки на початок весни.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, попередній прогноз дає Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця.

Loading...

Магнітні бурі у березні 2020

Відповідно до прогноза фізиків, на коливання варто чекати 4 і 5 березня. 4 березня очікується магнітна буря рівня G1. 5 березня магнітосфера буде збудженою.

Крім того, магнітосфера буде збудженою і в кінці лютого, а саме 26 числа.

Щоб залишатися в тонусі і мінімізувати негативний вплив магнітних бур, фахівці радять в цей період дотримуватись простих порад: уникати стресових ситуацій і надмірних навантажень — як фізичних, так і емоційних.

Вчені дали розклад магнітних бур на березень

Нагадаємо, 26 грудня пройшло третє і останнє в 2019 році затемнення Сонця. Сонячна тінь пройшла над численними архіпелагу Індонезії майже вздовж екватора Землі, в тому числі над найбільшими островами архіпелагу — Суматра і Калимантаном. Напівтіні затемнення (набагато більш широка область, у якій Сонце виглядає закритим не повністю, а частково), своєю нижньою частиною пройшла над Австралією, а верхньою частиною на південь Євро-азіатського континенту. У мережі показали вражаючі фото цього затемнення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...