Вихідні дні в березні: скільки будуть відпочивати українці

Вихідні дні в березні: скільки будуть відпочивати українці
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У березні 2021 року в Україні буде 9 офіційних вихідних. Понеділок, 8 березня, буде додатковим вихідним, у зв’язку зі святкуванням Міжнародного жіночого дня.

Loading...

Вихідні дні припадають на 6, 7 і 8 березня, 13 і 14 березня, 20 і 21 березня, а також на 27 і 28 березня. Загальна кількість робочих днів складе 22 дня.

У перший місяць весни, крім 8 Березня, українці відзначатимуть такі популярні свята, як Масниця, Прощена неділя, а вже 15 березня для православних віруючих почнеться Великий піст.

Також, у березні світ відзначатиме – Міжнародний день таксиста, Всесвітній день водних ресурсів, Всесвітній День письменника, Всесвітній день боротьби проти туберкульозу, День землевпорядника, Всесвітній день поезії, День працівників побутового обслуговування та житлово-комунального господарства та інші свята.

А в ніч з 27 на 28 березня Україна перейде на літній час: стрілки годинника необхідно буде перевести на одну годину вперед.

Як ми вже розповідали раніше, перший місяць весни багатий на релігійні події. Публікуємо православний календар на березень 2021 року.

А також, Україна підготувала план спільних кроків з припинення конфлікту, який передбачає створення необхідних умов для проведення до 31 березня 2021 року місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...