Закриття каналів, введення санкцій відносно громадян України, віджимання бізнесу схоже на те, що робили нацисти в 30-і роки в Німеччині, – депутат Бундестагу

Закриття каналів, введення санкцій відносно громадян України, віджимання бізнесу схоже на те, що робили нацисти в 30-і роки в Німеччині, – депутат Бундестагу
Автор Желізняк Олександр в Новини

Депутат бундестагу ФРН Вальдемар Гердт заявив, що політика нинішньої влади України щодо своїх громадян, ЗМІ та бізнесу нагадує політику гітлерівської Німеччини в 30-і роки минулого століття. Про це повідомляють РИА Нововости .

“Закриття каналів на своїй території, введення санкцій безпрецедентних щодо громадян України, віджимання бізнесу – дуже сильно схоже на те, що робили нацисти в 30-і роки в Німеччині з неугодними”, – сказав Гердт.

Loading...

За його словами, неприпустимо спокійно дивитися на те, що сьогодні відбувається в Україні.

“Зараз не час відмовчуватися і не час для політкоректних висловлювань дипломатичних. Треба називати речі своїми іменами, інакше ми втратимо контроль над процесами”, – вважає депутат.

Відзначимо, в п’ятницю, 19 лютого, на засіданні Ради національної безпеки і оборони було прийнято рішення про введення санкцій відносно 19 юридичних і восьми фізичних осіб. Зокрема, санкції введені і проти нардепа від Опозиційною платформи – За життя Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко.

Нагадаємо, у вівторок, 2 лютого, президент України Володимир Зеленський підписав указ про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо холдингу, в який входять телеканали “112 Україна”, NEWSONE і ZIK.

Медіахолдинг розцінює введення санкцій як політичну розправу над неугодними ЗМІ.

Телеканали “112 Україна”, NewsOne і ZIK намір боротися за своє право вести мовлення для українців, доносити правду до громадян і бути в ефірі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...