Жінка з передбачення Ванги для України – Оксана Марченко. Це очевидно – блогер

Жінка з передбачення Ванги для України – Оксана Марченко. Це очевидно – блогер
Автор Желізняк Олександр в Новини

“Жінка з передбачення Ванги для України – Оксана Марченко. Це очевидно” – про це в своєму блозі на ” Кореспонденті ” заявив політичний оглядач Микита Варламов:

“Стало зрозуміло, хто та жінка з передбачення Ванги для України – це Оксана Марченко.

Loading...

У таємничому прогнозі для України від Ванги йдеться: “Шукайте жінку…”. Провидиця передбачила, що жінка очолить країну. Згідно прогнозу, це буде сильна і вольова жінка, яка здатна змінити історію України. На своєму шляху їй доведеться зіткнутися зі страшними випробуваннями, однак потім її чекає велике майбутнє.

Багато років прихильники Юлії Тимошенко вірили, що мова йде про неї, але Леді Ю програла всі свої президентські вибори, і її час безповоротно минув. Однак, на наших очах у велику політику заходить ще одна сильна жінка. І, як кажуть знаючі люди, вона відразу мітить в президенти.

Вчора Оксана Марченко записала досить різке відеозвернення, в якому оголосила про початок політичної кар’єри. Дружина Віктора Медведчука вступила в партію “Опозиційна платформа – За життя” і заявила, що буде захищати український народ від “зеленого” свавілля і беззаконня.

Сміливості Марченко не позичати. Вона не побоялася заявити, що свого часу особисто працевлаштувала президента Зеленського на канал «1+1», а той у відповідь обклав її, ще вчора не думав ні про яку політику, санкціями. «З кожною новим своїм підписом під беззаконними документами ви забиваєте черговий цвях в свою убогу політичну труну», – погодьтеся, не кожен політик наважиться на такий випад в сторону президента. А Марченко зважилася.

Як пише телеграм-канал «Легітимний», Оксана Марченко має президентські амбіції і хоче стати першою жінкою президентом України. Скоро її будуть включати в рейтинг претендентів на президентське крісло.

Дійсно, Марченко стане цікавим кандидатом від опозиції. Нульовий антирейтинг і хороша впізнаваність, благодійна діяльність та мирна повістка, яку вона просуває. Партія стане відмінною підмогою для Марченко. Прогнозую, що Оксана Михайлівна почне нас дивувати вже після перших соціологічних замірів. Зеленський своєї недалекоглядністю створив собі ще одного супротивника.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...