Дії Зеленського в Німеччині порівняли з нацистами: вони теж закривали неугодні ЗМІ

Дії Зеленського в Німеччині порівняли з нацистами: вони теж закривали неугодні ЗМІ
Автор Желізняк Олександр в Новини

Президент Володимир Зеленський «прославився» на весь світ. Ось тільки не видатними результатами в економіці або досягнутим світом на Донбасі, а як невеликий містечковий диктатор, що закриває неугодні телеканали «112 Україна», NewsOne і ZiK, що позбавляє роботи 1500 тисячі журналістів, який переслідує опозиційних політиків – голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука і нардепа Тараса Козака . Європейські депутати і тисячі світових ЗМІ шоковані відбувається, а в Німеччині його дії навіть порівняли з Гітлером! Так, депутат Бундестагу Вальдемар Гердт заявив, що дії Зеленського неймовірно схожі з тими, які застосовували нацисти в 30-х роках минулого століття.

“Закриття каналів на своїй території, введення санкцій безпрецедентних щодо громадян України, віджимання бізнесу – дуже сильно схоже на те, що робили нацисти в 30-і роки в Німеччині з неугодними”, – заявив Гердт.

Loading...

А адже він має рацію. Адже в Німеччині все почалося з того, що один диктатор вирішив, що він суддя, кат, вершитель доль, папа римський і господь бог. Що саме він вище законів, Конституції, і тільки він має право розпоряджатися долями людей. І вирішувати: жити їм чи вмерти.

Майже через сотню років ми бачимо, що в Україні відбувається практично те ж саме: неугодним людям, без суду і слідства, без жодних доказів приклеюється клеймо «агент Кремля», і їх переслідують і цькування. Переслідуються їх сім’ї, дружини – Оксана Марченко та Наталія Лавренюк, які не мають ніякого відношення до політики і до того, що відбувається в країні. А їх прихильників звинувачують в колабораціонізмі. В один момент закриваються ЗМІ, які мають сміливість говорити правду, а не те, що хоче чути правляча верхівка.

Мені особисто незрозуміло тільки одне: навіщо Зеленському все це? Адже розправа над політичними опонентами не допомогла йому підняти свій рейтинг, а його репутація на міжнародній арені практично знищена. Він стає не просто парією, а нерукопожатним главою держави. Адже для європейської спільноти, демократія і дотримання букви закону – основоположні постулати функціонування держави. А Зеленський, своїми діями щодо ЗМІ та опозиції, все це знищив. Відповідно, виникає питання: в яку Європу він нас веде, якщо встановлює диктатуру у власній країні? І чому він бреше не тільки своїм громадянам, але і всьому світу?

Ну і наостанок: історія доводить, що шлях будь-якого диктатора короткий і досить сумний. І якщо Зеленський продовжить в тому ж дусі – його доля вирішена.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...