Доплати пенсіонерам 75-80 років відклали: скільки доведеться чекати

Доплати пенсіонерам 75-80 років відклали: скільки доведеться чекати
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Доплати пенсіонерам 75-80 років почнуть виплачувати не з 1 липня, а тільки з 1 жовтня 2021 року. Розмір компенсації складе 400 гривень.

Про рішення уряду повідомляє сайт Кабінету міністрів України.

Loading...

У постанові також йдеться про скасування норми, згідно з якою з 1 березня 2022 року розміри доплат будуть збільшуватися на встановлений коефіцієнт.

Також в документі згадані правила щорічної березневої індексації для всіх пенсіонерів. Суму підвищення будуть розраховувати, застосовуючи коефіцієнт (в розмірі 1,11) збільшення показників середньої зарплати, який враховується для обчислення пенсії. А якщо розмір підвищення не дотягне до 100 гривень, буде введена щомісячна доплата до пенсії.

Як повідомлялося раніше, індексація пенсій в Україні буде проведена 1 березня 2021 року. Перерахунок торкнеться 8 млн українців, в середньому пенсії виростуть на 11%, відповідно пенсіонери отримуватимуть на 308 грн більше.

Пенсія в Україні буде нараховуватися по-новому – порядок виплати зазнав змін, а встановлення мінімального необхідного віку для нарахування пенсії за вислугу років Конституційний суд визнав незаконним.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...