На курорті «Буковель» закривають всі ресторани і кафе через COVID-19

На курорті «Буковель» закривають всі ресторани і кафе через COVID-19
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

На одному з найбільших гірськолижних курортів “Буковель”, вирішили посилити карантинні обмеження через спалах коронавірусної інфекції COVID-19.

Loading...

Відповідне рішення прийняло керівництво Івано-Франківської області, повідомляється на сайті ОДА.

Так, влада зажадала від керівництва курорту закрити для відвідувачів ресторани, бари і кафе. Створити на гірськолижних трасах і підйомниках спеціальну інфраструктуру для забезпечення дотримання карантинних вимог відпочиваючими.

Жителі готелів повинні дотримуватися соціальну дистанцію і строгий масковий режим.

«Протягом останніх тижнів ми спостерігаємо різке збільшення кількості хворих COVID-19. Область лідирує за щоденними добовим приростам осіб з встановленим діагнозом коронавірус. Найбільше таких хворих фіксують в Яремче, Надвірнянському, Богородчанському районах та обласному центрі», – повідомив глава області Андрій Бойчук.

Нагадаємо, Івано-Франківська область разом з Чернівецькою потрапили в «червону» карантинну зону.

В Івано-Франківській області заклади громадського харчування повинні працювати тільки на винос. Розважальні заклади, нічні клуби, кінотеатри, спортивні зали припинили роботу. Також заборонили проведення культурних і релігійних заходів.

Як ми вже розповідали раніше, причиною стрімкого поширення COVID-19 на Прикарпатті стали іноземні туристи і гірськолижний курорт «Буковель».

А також, в Івано-Франківську з 22 лютого через критичну ситуацію з COVID-19 посилюють карантин. Попередньо – на тиждень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...