Тариф на газ можуть знизити: в Кабміні повідомили, як скоротити різницю між розмірами абонплати

Тариф на газ можуть знизити: в Кабміні повідомили, як скоротити різницю між розмірами абонплати
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Міністерство енергетики хоче ввести обмежену націнку на газ, а також знизити різницю між розмірами абонентської плати в різних регіонах.

Про це у себе в Facebook повідомив в.о. міністра Юрій Вітренко.

Loading...

За його словами, він запропонував об’єднати платіжку за абонплату і сам газ: “З конкретних речей, над якими ми зараз працюємо у відповідь на запит багатьох споживачів – це перехід на одну платіжку за газ і розподіл, при цьому щоб тариф на розподіл не був в одних регіонах вищий за тарифи в інших регіонах “.

“Ми опрацьовуємо введення обмеження націнки монополістів на роздрібному ринку та вдосконалення роботи оптового ринку зокрема за обсягами, які повинні виставляти на ринок державні компанії. Для споживачів це означає зниження ціни”, – додав Вітренко.

Відзначимо, обмеження максимального розміру абонентської плати може відобразитися на жителях віддалених і малонаселених регіонів, адже чим менше населення і більше протяжність “труб”, тим вище розмір абонплати.

Як повідомлялося раніше, українці переплачують за опалення через те, що левова частка ресурсів втрачається по дорозі від станції до житлових будинків. Цю проблему може вирішити установка індивідуальних котелень. Експерти кажуть, такі котельні дозволять істотно скоротити суми в платіжках.

Тариф на електроенергію вже в квітні можуть підвищити . У Кабінеті міністрів розробляють кілька варіантів перегляду тарифів.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...