У Рівному суд не став карати стоматолога, яка катувала дітей

У Рівному суд не став карати стоматолога, яка катувала дітей
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У приватній стоматологічній клініці міста Рівне лікар знущалася над дітьми . Чотири сім’ї подали скарги в поліцію, усі об’єднали в одне провадження. Незважаючи на те, що за словами батьків, дітей фактично катували, суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання до 10 березня.

Про це йдеться в матеріалі “Сегодня”.

Loading...

Напередодні в мережу потрапило відео з камер спостереження. На кадрах видно як жінка в білому халаті силою лікує зуби дітям. 5-річного хлопчика пару раз вдаряє об крісло, а дівчинку сильно смикає. Згодом з’ясувалося – у дитини порок серця.

У суді лікар не промовила ні слова, а адвокат заборонив знімати і себе, і підзахисну. Прокурор Ілона Ютовець зазначає – статті злочинів, які інкримінують підсудній, не передбачають ані арешту, ані заборони працювати з дітьми і в подальшому:

“Будь-які заходи по усуненню в рамках кримінального провадження не приймалися. Однак направлялися листи для перевірок”.

Адвокат сімей постраждалих дітей говорить: домагатимуться, щоб було пред’явлено звинувачення за статтею “Катування”. В такому випадку стоматолога можуть посадити на термін від 5 років.

Але це вирішать пізніше. Поки суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання до 10 березня. Тепер жінка зобов’язана приходити на вимогу в суд або інший орган державної влади, не відлучатися з населеного пункту, в якому зареєстрована і проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду, утримуватися від спілкування з будь-якою особою, певним слідчим суддею, судом, або спілкуватися з ним з дотриманням умов, визначених слідчим суддею, судом.

Нагадаємо, 19 лютого у Вінницькому міському суді повинні були винести вирок у резонансній справі жорстокого вбивства двох жінок і двох маленьких дітей.

В Україні збільшили щомісячні виплати для дітей з важкими хворобами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...