В Івано-Франківській області заборонять посадку і висадку пасажирів з 26 лютого

В Івано-Франківській області заборонять посадку і висадку пасажирів з 26 лютого
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

З 26 лютого в Івано-Франківській області буде заборонена посадка і висадка пасажирів через зростання кількості хворих COVID-19.

Так, заборону буде накладено на регулярні і не регулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом.

Loading...

Відповідну заяву опублікував міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в своєму Telegram.

“Заборонити посадку і висадку пасажирів на регулярні і не регулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом з 26 лютого 2021 в населені пункти Івано-Франківської області і з них”, – зазначено в повідомленні.

Політик підкреслив, що комісія ТЕБ та НС доручила Міністерству інфраструктури України вжити заходів щодо коригування графіків руху залізничного, авіаційного та автомобільного транспортів в населені пункти Івано-Франківської області і з них.

Обмеження повинно бути підготовлено до 26 лютого.

Як ми вже розповідали раніше, вакцина проти COVID-19 виробництва Oxford/AstraZeneca (CoviShield) індійського виробництва, яка сьогодні, 23 лютого прибула в Україну, буде відправлена в п’ять регіонів країни.

У той же час, Україна не зможе досягти колективного імунітету проти COVID-19 на рівні 90%. Це пов’язано з тим, що вакцина діє приблизно вісім місяців, а вакцинація українців триватиме близько двох років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...