Весна не поспішає: март почнеться з морозів і снігопадів

Весна не поспішає: март почнеться з морозів і снігопадів
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Погода в Україні в найближчі два тижні не поспішає радикально змінюватися – вже незабаром очікується кілька хвиль похолодання, а також снігопади.

Відповідний прогноз дає ресурс Gismeteo.

Loading...

Погода на сході

Нагадаємо, 23 лютого на сході України серйозно похолодало, температура повітря знову опустилася до 11-16 градусів морозу. Потеплішає в регіоні після 25 лютого, проте очікуються снігопади, сніг з дощем і дощі. Березень розпочнеться з похолодання і снігопадів. 1-3 березня йтиме сніг, а 4 березня нічна температура знову впаде до -13 -11 градусів вночі і -5 -3 градусів вдень.

Погода на півдні

Поки що південні регіони гріє сонце, похолодання очікується 24-25 лютого. Серйозних морозів не очікується, але при цьому прогнозуються опади. Потім знову потеплішає і буде сонячно. У березні температура повітря вночі може опускатися до 4 морозу, а вдень підніматиметься до 8 тепла. Прогнозуються штормові вітри.

Погода на півночі

На півночі з 23 лютого погодні умови сильно погіршаться. Холодний циклон принесе до -12 градусів вночі і сильні снігопади. З 25 лютого знову потеплішає, але йтиме мокрий сніг та сніг з дощем. Березень розпочнеться з похолодання вночі до -4 градусів, а з 4 березня температура вночі впаде до -10 -8 градусів, вдень очікується від -4 до -1 градуса.

Погода на заході

У західних областях в останній тиждень лютого очікується до 9 градусів вдень, вночі від 0 до 2 градусів. З 26 лютого буде йти сніг, мокрий сніг і сніг з дощем. Березень розпочнеться з теплої погоди, але з дощами. А після 4 березня температура впаде до -7 -5 градусів вночі, а вдень очікується від 1 до 3 градусів.

Погода у Києві

У найближчі ночі будуть холодними, до -7 градусів, очікується мокрий сніг та сніг з дощем. З 25 лютого знову потеплішає, але очікується багато опадів. Перші дні березня будуть з дощами, вночі до -3 градусів, вдень від 2 до 6 градусів. Після 4 березня прийде нова хвиля холоду, очікується вночі до -9 градусів, вдень від -2 до -1 градуса.

Весна не поспішає: март почнеться з морозів і снігопадівВесна не поспішає: март почнеться з морозів і снігопадівВесна не поспішає: март почнеться з морозів і снігопадівВесна не поспішає: март почнеться з морозів і снігопадівВесна не поспішає: март почнеться з морозів і снігопадів

Раніше провідний синоптик Українського гідрометеорологічного центру Наталія Голеня розповіла , що після 20 лютого почнеться активна адвекція тепла, тобто прихід тепла з Атлантики, із Західної Європи на територію України.

Нагадаємо, Черкаси стали найхолоднішим містом не тільки України, а й Центральної Європи, температура повітря на днях там опустилася до 30 градусів.

Заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, метеоролог Віра Балабух говорила , що погода в Україні починає набувати характеру весни – швидше за все, нинішні морози вже останні за цю зиму, а на наступному тижні значно потеплішає. Незважаючи на те, що битви циклонів не буде, опади можливі.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...