Які регіони першими отримають вакцину CoviShield: Ляшко озвучив список – відео

Які регіони першими отримають вакцину CoviShield: Ляшко озвучив список – відео
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Вакцина проти COVID-19 виробництва Oxford/AstraZeneca (CoviShield) з Індії, яка сьогодні, 23 лютого, прибула в Україну, буде відправлена в п’ять регіонів країни.

Loading...

Так, першими отримають препарат Київська, Чернігівська, Черкаська, Житомирська і Вінницька області, заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“Перші сім областей, які отримають вакцину, це Київ і Київська область, Чернігів, Черкаська область, Житомир, Вінниця. Здається, все”, – сказав Ляшко.

Примітно, що раніше Ляшко заявляв, що вакцини розвезуть в день прибуття і серед регіонів, які отримають препарат у перший день, називав ще і Полтавську область.

Разом з вакцинами в регіони будуть відправлені шприци, бокси для їх безпечної утилізації, бланки згоди на вакцинацію і агітаційні матеріали.

Як ми вже розповідали раніше, ВООЗ створила спеціальну програму для виплат компенсацій у разі появи серйозних побічних ефектів від застосування вакцин проти коронавірусу.

Відзначимо, не дивлячись на те, що імунізація добровільна, лікарі рекомендують робити щеплення навіть тим, хто вже перехворів. Щеплення робитимуть поетапно різним групам населення.

Джерело: Народна Правда