Через “Масандру” та “Артек”: Україна оголосила підозри Аксьонову і Константинову

Через “Масандру” та “Артек”: Україна оголосила підозри Аксьонову і Константинову
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україна оголосила нові підозри окупаційному керівництву Криму – Сергію Аксьонову і Володимиру Константинову. Їм інкримінують причетність до масштабної “націоналізації” майна на українському півострові.

Про це в Facebook повідомила прокуратура Автономної республіки Крим.

Loading...

“Голові Ради міністрів” Сергію Аксьонову і “голові Державної ради” Володимиру Константинову оголосили підозри за статтею “порушення законів і звичаїв війни”. Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 12 років.

За даними слідства, вони всупереч положенням Конвенції про захист цивільного населення під час війни від 1949 року прийняли ряд незаконних рішень щодо “націоналізації” українських підприємств, установ і організацій. Також вони забезпечили передачу об’єктів в російську федеральну або “республіканську” власність.

Йдеться про державний концерн “Массандра”, “Міжнародний дитячий центр Артек” і державне  акціонерне товариство “Чорноморнафтогаз”.

Як повідомлялося раніше, окупанти в Криму продали винний завод «Коктебель» на аукціоні. Його викупила компанія, яка раніше орендувала його у окупаційної влади. Завод продали за 110 млн російських рублів, що становить приблизно 1,43 млн доларів. Лот складався з 73 нежитлових будівель, виробничих цехів і іншої нерухомості, а також земельних ділянок.

З моменту окупації Криму (за сім років) Росія більш ніж в 3 рази збільшила на півострові кількість військових, техніки, а також проведення навчань як наступального, так і оборонного характеру.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...