Глухота та діарея: медики заявили про нові симптоми коронавірусу

Глухота та діарея: медики заявили про нові симптоми коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Коронавірус продовжує мутувати – інфіковані скаржаться на нові симптоми. Крім того, вірус адаптується до лікування.

Loading...

Директор Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний каже, що медики спостерігають нові симптоми COVID-19, які раніше не спостерігалися у пацієнтів, пише “Укрінформ” .

“Медики кажуть про мутації вірусу, зокрема, називають нехарактерні симптоми – це блювота, діарея і глухота. Якщо раніше мова йшла про втрату нюху і смаку, то зараз COVID-19 виявляється по-іншому. Раніше у одиниць фіксувалися такі прояви, як блювота , діарея, а зараз це стало відбуватися частіше “, – сказав він.

За словами медиків, інфіковані коронавірусом пацієнти частіше стали скаржитися на порушення слуху, зокрема на туговухість.

Крім цього, заявив Пшеничний, пройшла не тільки мутація вірусу, але і його адаптація до лікування. Тому зараз в лікарнях багато важких пацієнтів. Також медики відзначають іншу швидкоплинність процесу хвороби, викликаною мутацією коронавірусу.

“Раніше в групу ризику відносили людей 60+, зараз же статистика коронавірусу омолодилася. До групи ризику тепер відносять людей з категорії після 55 років”, – додав Пшеничний.

Нагадаємо, в Україні щеплення проти коронавирусной інфекції COVID-19 отримали вже 10 осіб . Перші вакцини отримали медики з Черкас 24 лютого.

У Європі заявили про початок третьої хвилі COVID-19. Зокрема, про це вже говорять уряду Німеччини і Литви.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...