На українцях випробують індійський спрей від коронавірусу

На українцях випробують індійський спрей від коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Україна візьме участь в клінічних випробуваннях індійського спрею від коронавірусу .

Про це він заявив на брифінгу.

Loading...

“Дійшли згоди на участь у клінічних випробуваннях розробки нової вакцини в формі назального спрею або крапель”, – розповів він.

За його словами, це новий продукт, індійська компанія вже починає перший етап випробувань.

“Вони будуть швидко рухатися. Другу і третю стадію ми можемо провести в Україні”, – розповів він.

У вересні-жовтні випробування планують завершити, зазначив міністр.

“Якщо ми будемо проводити частину клінічних випробувань в Україні, то це нам дасть пріоритетний доступ до цієї вакцини в разі доведення ефективності”, – повідомив він.

Перша партія вакцини проти коронавірусу від компанії AstraZeneca (CoviShield) в 500 тисяч доз прилетіла в Україну з індійського міста Пуне.

Перших 500 тисяч доз CoviShield вистачить на вакцинацію 250 тисяч українців.

Нагадаємо, CoviShield – це спільна розробка Оксфордського університету і британсько-шведської компанії AstraZenecа, яка має потужності для виробництва в Індії. Вакцина CoviShield (від AstraZenecа) перекваліфікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я і рекомендована до екстреного використання. У AstraZeneca є заводи в Китаї і Індії . В Україну летить вакцина, яку за ліцензією AstraZeneca виготовляють на індійському заводі під назвою CoviShield.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...