Піднялася температура: українка поділилася враженнями після вакцинації препаратом CoviShield

Піднялася температура: українка поділилася враженнями після вакцинації препаратом CoviShield
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Українка Аліна Кириліна, яка живе і працює в Об’єднаних Арабських Еміратах, зробила щеплення від коронавірусу індійською вакциною CoviShield , і поділилася враженнями.

Про це розповіли в сюжеті ТСН.

Loading...

Кириліна сама із Запорізької області, але живе і працює в Об’єднаних Арабських Еміратах. Не так давно дівчина зробила щеплення:

“Я працюю в авіації і недавно зробила собі щеплення. Вакциною AstraZeneca, виробленою в Індії. Тут весь процес дуже організований: забронювала собі спот і буквально через два дні мене запросили на саму вакцинацію”.

За її словами, перед вакцинацією медики запитали про алергію і хронічні захворювання. Крім того, пояснили, якою може бути реакція організму на препарат:

“Медсестра мені все пояснила і сказала, що робити, якщо виникає якесь загострення, наприклад, підвищення температури тіла або лихоманка. У мене була температура десь два дні.  Піднімалася до 38,5. Зараз почуваюся нормально, хвіст не виріс “.

Нагадаємо, в Україну прилетіла вакцина від коронавірусу CoviShield – це спільна розробка Оксфордського університету і британсько-шведської компанії AstraZenecа, яка має потужності для виробництва в Індії. Вакцина CoviShield (від AstraZenecа) перекваліфікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я і рекомендована до екстреного використання.

В Україні офіційно стартувала вакцинація від коронавірусу – 24 лютого щеплення зробили десятки київських медиків , препарат також отримали лікарі з Черкас. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...