Погода: до 8 березня в Україну прийдуть морози

Погода: до 8 березня в Україну прийдуть морози
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Погода в Україні 8 березня буде продиктована хвилею похолодання. Температура повітря опуститься вдень до -3 градусів.

Про це заявила начальник відділу агрометеорології Українського гідрометцентру Тетяна Адаменко, повідомляє “Обозреватель”.

За її словами, 6-8 березня очікується невеликий мокрий сніг або дощ: “Це абсолютно типова погода для предвесни. Але прогноз попередній, він може помінятися вже завтра. До 4 березня погода буде приблизно такий – близько 0 градусів”.

Синоптик також додала, що на півдні в перший тиждень березня температура може піднятися до +8 градусів, а на решті території України буде до -3 градусів. Вночі температура повітря опуститься до -6.

Як повідомляла завідуюча відділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАНУ Віра Балабух, погоду в Україні будуть диктувати кліматичні явища, які відбуваються в тропічних широтах південної частини Тихого океану. В цьому році вони будуть викликати потужні циклони з рясними опадами, бурями і грозами.

Погода в Україні в найближчі два тижні не поспішає радикально змінюватися – вже незабаром очікується кілька хвиль похолодання, а також снігопади.

Раніше провідний синоптик Українського гідрометеорологічного центру Наталія Голеня розповіла , що після 20 лютого почнеться активна адвекція тепла, тобто прихід тепла з Атлантики, із Західної Європи на територію України.

Джерело: Народна Правда