Стерненка переводять до окремої камери одеського СІЗО

Стерненка переводять до окремої камери одеського СІЗО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Адміністрація одеського слідчого ізолятора не може приймати рішення про переведення Сергія Стерненка в СІЗО Києва – це не в їх компетенції.

Про рішення Мін’юсту з посиланням на відомство повідомляють “Українські новини”. 

“Одеський СІЗО такі питання не вирішує, тому що він значиться за судом і слідчими органами, оскільки вирок не вступив в силу”, – сказали у відомстві.

У Мін’юсті додали, що рішення про переведення засудженого (до того моменту, поки вирок не вступив в силу) приймає не керівництво СІЗО, а суд і слідчі органи.

В юридичній фірмі “Міллер”, яка представляє інтереси засудженого, кажуть, що Стерненка переведуть в окрему камеру: “Сьогодні було схвалено заяву наших адвокатів про забезпечення заходів безпеки до Сергія Стерненка. Сергій залишатиметься в Одеському СІЗО, і до нього будуть застосовані відповідні заходи безпеки у виді переведення в окрему камеру “.

Стерненка переводять до окремої камери одеського СІЗО

Приморський районний суд Одеси 23 лютого засудив Сергія Стерненка до 7 років і 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна у справі про викрадення Сергія Щербича. Активіст звинувачувався відразу за трьома статтями Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, Стерненка звинуватили в розбійному нападі, викраденні людини, а також незаконному зберіганні вогнепальної зброї. Прокурори вимагали для нього 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

15 червня Шевченківський суд Києва обрав запобіжний захід Сергію Стерненко у справі про вбивство. Стерненко відправили під цілодобовий домашній арешт, який він повинен був відбувати за місцем свого проживання в Києві.

Як відомо, на Стерненко було скоєно три напади. В ході одного з них він смертельно поранив Івана Кузнєцова. Після цього йому повідомили про підозру у вчиненні злочину за ст. 115 ч. 1 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) і ст. 263 ч. 2 (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України. В СБУ заявили, що експертиза підтвердила версію про умисне вбивство Стерненко свого нападника Кузнецова.

Джерело: Народна Правда