У “червоній” зоні заборонили пасажирські перевезення

У “червоній” зоні заборонили пасажирські перевезення
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

У регіонах з “червоним” рівнем епідеміологічної небезпеки Кабінет міністрів встановив заборону на регулярні та нерегулярні автомобільні та залізничні пасажирські перевезення, а також на роботу міського електротранспорту та метрополітену.

Постанова була прийнята на засіданні уряду 24 лютого.

Loading...

За словами, міністра інфраструктури Владислава Криклія, заборона не буде діяти на транзитні пасажирські перевезення і перевезення на легкових автомобілях, де не більше 5 осіб з урахуванням водія і без урахування осіб у віці до 14 років.

Під обмеження не потрапляє також і особистий транспорт.

При цьому перевезення службовим транспортом буде дозволено в разі забезпечення всіх пасажирів засобами індивідуального захисту і виключно за маршрутом, про який поліція повинна бути проінформована за два дні до виконання рейсу.

Спецрейси залізничного транспорту в приміському сполученні дозволяється виконувати відповідно до рішень обласних державних адміністрацій за погодженням з Мінінфраструктури та МОЗ.

Як повідомлялося раніше, з 26 лютого в Івано-Франківській області буде заборонена посадка і висадка пасажирів через зростання кількості хворих COVID-19.

В Україні щеплення проти коронавирусной інфекції COVID-19 отримали вже 10 осіб. Перші вакцини отримали медики з Черкас 24 лютого.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...