У “Нафтогазі” назвали ціни на газ для населення в березні

У “Нафтогазі” назвали ціни на газ для населення в березні
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

“Нафтогаз” встановив ціну на газ для населення в березні на рівні 6,86 грн за кубометр з урахуванням ПДВ, але без транспортування. Такою ж була вартість блакитного палива в лютому.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба компанії.

“Ціна на природний газ у березні для побутових споживачів в рамках тарифного плану” Місячний “складе 6,86 грн/куб. М з ПДВ, без вартості розподілу (доставки)”, – повідомили в компанії.

Клієнти, які в 2020 році оформили тарифний план “Річний”, будуть платити по 4,73 грн, 5,24 грн або 6,45 грн за кубометр відповідно до умов договорів.

“Нафтогаз України” як постачальник “останньої надії” також забезпечує блакитним паливом побутових споживачів, які раптово залишилися без постачальника в період переходу до нового. Ці клієнти в наступному місяці будуть платити 6,99 грн за кубометр з ПДВ, без вартості розподілу”, – зазначено в повідомленні.

Як ми вже розповідали раніше, жителі міста Сокаль скаржаться на роботу Червоноградського відділення ПАТ «Львівгаз» – комунальники, за їхніми словами, придумали схему наживи на споживачах – виставляють штрафи.

А також, міністерство енергетики хоче ввести обмежену націнку на газ, а також знизити різницю між розмірами абонентської плати в різних регіонах.

Джерело: Народна Правда
загрузка...