В уряді повідомили, коли вакцини від коронавірусу з’являться в продажу

В уряді повідомили, коли вакцини від коронавірусу з’являться в продажу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Україні офіційно стартувала вакцинація від коронавірусу – 24 лютого щеплення зробили десятки київських медиків , препарат також отримали лікарі з Черкас. Але мова поки йде тільки про державну програму, комерційний продаж вакцин в уряді обіцяють до літа.

Про це “Європейської правді” повідомив джерело в уряді.

Loading...

“У першій декаді березня ми отримаємо нашу частку вакцин Pfizer, 150 000 вакцин, а до кінця березня розпочнуться поставки вакцини Sinovac і рахунок піде на мільйони доз”, – сказав чиновник.

За словами співрозмовника, протягом нинішнього року планується вакцинувати 16 млн українців, а через два роки – не менше 22 млн.

“Статистика показує, що тільки 43 відсотки готові вакцинуватися. Більш того, значна їх частина має додаткові умови, наприклад, вакцина певного виробника, або не в першій черзі”, – зазначив він.

Тому, за словами чиновника, вакцин, які Україна отримає протягом весни, повинно вистачити для того, щоб відкрити “комерційну вакцинацію”.

“До п’ятої групи планової вакцинації дійде в другій половині року, однак щоб дозволити українцям відпочити влітку за кордоном, можливий продаж вакцин за собівартістю медичним центрам, що запустить комерційні щеплення”, – сказав співрозмовник.

Як відомо, з 1 березня в Україні має запрацювати єдиний портал вакцинованих осіб.

Коронавірус продовжує мутувати – інфіковані скаржаться на нові симптоми (глухоту і діарею). Крім того, вірус адаптується до лікування.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...