В Європі заявили про третю хвилю COVID-19

В Європі заявили про третю хвилю COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Європі заявили про початок третьої хвилі COVID-19. Зокрема, про це вже говорять уряди Німеччини і Литви.

Про це пише DW.

Loading...

Так, в департаменті статистики Литви повідомляють, що кількість нових випадків коронавірусу тільки зростає:

“Схоже, що починається третя хвиля пандемії. Траєкторія Литви в просторі показників двох пандемій розгорнулася і знаходиться в старих рамках, в яких вона рухалася в жовтні”.

А німецький канцлер Ангела Меркель висловила побоювання щодо “південноафриканської” мутації вірусу:

“Ми не можемо закривати очі на той факт, що маємо справу з третьою хвилею”.

Крім того, Меркель повідомила, що потрібно створити умови для поетапного зняття локдауна. При цьому на кожному етапі ослаблення обмежень необхідно запобігти експоненціальне зростання нових заражень і необхідність нового посилення локдауна.

За її словами, пом’якшення локдауна має відбуватися поетапно в трьох сферах: соціальні контакти, освітні установи і різні галузі економіки, в тому числі магазини, ресторани і готелі.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив , що Україна візьме участь в клінічних випробуваннях індійського спрею від коронавірусу.

На одному з найбільших гірськолижних курортів «Буковель», вирішили посилити карантинні обмеження через спалах коронавірусної інфекції COVID-19.

З 26 лютого в Івано-Франківській області буде заборонена посадка і висадка пасажирів через зростання кількості хворих на COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...