Анатолій Шарій оголошений у розшук

Анатолій Шарій оголошений у розшук
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Скандальний блогер Анатолій Шарій оголошений в розшук після того, як 25 лютого проігнорував допит у справі про державну зраду.

Loading...

Про це з посиланням на СБУ повідомляє hromadske.

Слідчі ознайомили адвоката Шарія Валентина Рибіна з матеріалами виробництва, які служили для повідомлення про підозру його підзахисному. Також відомо, що адвокату вручили клопотання про обрання запобіжного заходу блогеру, яке направлять до суду.

Рибін в свою чергу повідомив, що слідчі надали захисникам для ознайомлення матеріали справи, про це йдеться у відео на сторінці «Партія Шарія»:

«Після того, як ми повідомили слідчому про те, що Анатолій Шарій не може прибути на допит, нам вручили матеріали клопотання. Його направлять до Печерського районного суду для надання дозволу на затримання Анатолія Шарія для його доставки до суду для розгляду клопотання для обрання запобіжного заходу тримання під вартою ».

Як відомо, 16 лютого СБУ оголосила Шарію про підозру в зраді. Силовики припускають, що Шарій діяв на замовлення іноземних структур, а його дії були спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні, зокрема на розпалювання міжетнічних і міжконфесійних конфліктів.

В СБУ також зазначили, що заяви і дії Шарія активно використовували російські ЗМІ, зокрема телеканали «Росія 24», «Росія 1», телеканал Міністерства оборони Росії «Зірка».

24 лютого в Харкові в міській раді відбулася масова бійка , спровокована представниками «Партії Шарія«.

Джерело: Народна Правда
загрузка...