Кабмін підвищив зарплати шкільним медикам

Кабмін підвищив зарплати шкільним медикам
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Кабінет міністрів хоче на 50% підвищити посадові оклади медичних працівників закладів освіти.

Про це йдеться в проекті постанови Кабінету міністрів, який був опублікований на сайті Федерації профспілок України.

Loading...

“Низький рівень оплати праці медпрацівників в установах освіти призводить до їх масового звільнення і, як наслідок, установи освіти втрачають можливість забезпечувати дотримання державних гарантій претендентам освіти з медичного обслуговування учнів, студентів, слухачів особливо в такий складний період, як поширення коронавирусной інфекції”, – йдеться в пояснювальній записці.

З 1 січня 2021 року медична сестра (6-9 тарифний розряд) має посадовий оклад від 3872 до 4619 гривень на місяць. У той же час лікар в установі освіти, в залежності від тарифного розряду, має посадовий оклад від 4859 до 6061 грн.

На зміни в оплаті праці медичних працівників в установах освіти необхідно буде виділити 654,6 млн грн. У тому числі з бюджету 5,7 млн грн, з місцевих бюджетів – 648,9 млн гривень.

Кабмін підвищив зарплати шкільним медикам

Як повідомлялося раніше, в Україні в 2020 році середня зарплата виросла майже на 1000 грн. Але при цьому економісти звертають увагу на зростання безробіття і боргів по зарплатах.

Мінімальна зарплата в Україні виявилася майже в десять разів менше мінімалки , встановленої в багатьох країнах-членах Євросоюзу.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...