На Закарпатті виявлені нові симптоми COVID-19: що важливо знати

На Закарпатті виявлені нові симптоми COVID-19: що важливо знати
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Медики із Закарпаття заявили про те, що коронавірусна інфекція COVID-19 сильно змінилася. Вірус мутував, проявляється новими симптомами, а також адаптувався до традиційного лікування.

Loading...

Про це заявив директор Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний під час брифінгу.

Так, медики, які працюють з хворими COVID-19, називають нехарактерні симптоми. Серед них блювота, діарея і глухота. Такі прояви пов’язують з мутацією вірусу.

“Якщо раніше, ще півроку назад, йшлося про втрату нюху і смаку, то зараз COVID-19 проявляється по-іншому. Якщо раніше у одиниць фіксувалися такі прояви, як блювота, діарея – зараз це стало відбуватися частіше. Також медики кажуть про порушення слуху, таку туговухість”, – говорить Пшеничний.

Ще, мутований вірус адаптувався до традиційного лікування і відрізняється швидкоплинністю процесу.

“Вірус зараз став не настільки чутливим до тих методів лікування, які були ще півроку тому. Також медики відзначають іншу швидкоплинність процесу хвороби, викликаної мутуваним коронавірусом”, – підкреслив чиновник.

Як ми вже розповідали раніше, в Івано-Франківській області вводять жорсткі карантинні обмеження через зростання захворюваності COVID-19.

А також, стали відомі результати перевірки українських зразків на наявність нових штамів COVID-19. Перевірку зразків робила лабораторія в німецькій клініці «Шаріте».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...