Похолодання затягнеться: українців засмутили прогнозом погоди на березень

Похолодання затягнеться: українців засмутили прогнозом погоди на березень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Весна не поспішає тішити українців погодою , в перші дні очікуються морози – температура повітря може опускатися до 7 градусів.

Про це “Апострофу” заявив народний синоптик Леонід Горбань.

За його словами, точно передбачити погодну картину на весь перший місяць весни – завдання не з легких, оскільки важливу роль відіграє несподіваний фактор – тонни снігу.

“Перші сім днів березня очікуються мінусові температури: 1 і 2 березня буде близько нуля градусів, а з 3 по 7 березня – до 5-7 градусів морозу”, – зазначив Леонід Горбань.

Синоптик додав, що в березні є період дощів, і якщо вони підуть – буде проблема.

“Київська дамба трошки потече. Хоча є така давня народна прикмета: якщо старий новий рік випадає під наростаючий місяць, то чекайте великої води. А в цьому році навпаки: 13 cічня був спадаючий місяць”, – пояснив Горбань.

Нагадаємо, синоптики дали детальний прогноз погоди на найближчі 90 днів. Весна в цьому році буде пізньою, а літо раннім – спека почнеться в середині травня.

Погода в Україні 8 березня буде продиктована хвилею похолодання. Температура повітря опуститься вдень до -3 градусів.

В Україні 25 і 26 лютого різко потеплішає на заході і південному заході країни очікується до 16 градусів. У той час як в східних і північних регіонах – може похолодати до мінус 15.

 

Джерело: Народна Правда