У Москві від голоду померла молода письменниця з Одеси

У Москві від голоду померла молода письменниця з Одеси
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Москві від голоду померла молода письменниця – уродженка України. 20-річна Аделіна Шелдон захоплювалася  дієтами.

Подробиці повідомляє МК.

Loading...

22 лютого в поліцію звернувся 59-річний чоловік, власник житла в районі Зюзіна. За його словами, з січня минулого року в його квартирі проживала 20-річна квартирантка Аделіна Шелдон.

“Ми познайомилися з Аделіною кілька років тому, – розповів чоловік, – коли вона ще в перший раз зняла у нас квартиру. Вона була незвичайна дівчина, дуже освічена, вихована, скромна. Наче з дев’ятнадцятого століття. Це і всі сусіди відзначали. Ми не раз з нею дискутували на тему історії XVIII-XIX століть. І, треба віддати належне, її пізнання вражали. Ми з дружиною не приставали до неї з розпитуваннями, тому про особисте життя особливо не знаємо. Тільки те, що вона розповідала сама. Знаю , що вона родом з Одеси, з родичами особливо відношення не підтримувала. Тільки з мамою. Про роботу свою теж мало говорила, мимохіть згадувала, що книги пише, все про якісь проекти твердила “.

У Москві від голоду померла молода письменниця з Одеси

У Москві від голоду померла молода письменниця з Одеси

У Москві від голоду померла молода письменниця з Одеси

Чоловік каже, що, проживши рік, вона поїхала по роботі. У січні 2019 року зателефонувала і заявила, що планує повернутися в Москву і хотіла б знову зняти квартиру:

“Пам’ятаю, в аеропорту її зустрічав, ще звернув увагу, що на валізі наклейки з Білорусії. Здивувався трохи, думав, вона на батьківщину літала. Аделіна віддала гроші за квартиру за перший місяць. Сказала, що як тільки здасть проект, отримає гонорар. Але  щось пішло не так. А потім пандемія почалася. Вона і сама не раз говорила, що з роботою все погано. За житло не платила, але ми і не вимагали. Не виганяти ж її на вулицю? Дружина навіть пропонувала допомогти влаштувати Аделіну репетитором, адже вона кілька іноземних мов знала. Але та ні в яку “.

Чоловік каже, що останній раз спілкувався з дівчиною по телефону ще 4 лютого, вона ні на що не скаржилася. Через пару тижнів його дружина спробувала зв’язатися з дівчиною, але та не відповідала. Двері також ніхто не відкривав. Чоловік викликав слюсаря. Письменницю знайшли мертвою біля ліжка. Дівчина померла кілька днів тому.

Слідів насильницької смерті копи не знайшли. За однією з версій, дівчина переводила свій організм сухим голодуванням. Про це вона протягом останнього року писала в особистому щоденнику. У будинку майже не було їжі. Мабуть, їй стало зле, але викликати лікаря не було кому.

Аделіна Шелдон – уродженка України. Почала писати в 12 років, а з 15 є студенткою Единбурзького університету за спеціальністю «Бізнес і економіка». Автор першої книги «Вінценосні» з саги, присвяченій французькій королівській родині XVII-XVIII століть. Захоплювалася кінним спортом. Займалася танцями, класичною хореографією і бальними, грою на фортепіано.

У Рівному підліток ледь не став жертвою так званої «групи смерті”, яка відправила його на залізничну колію. Підозрілого хлопця, який чекав потяг, врятував випадковий перехожий.

Як повідомлялося раніше, правоохоронці не виключають, що 10-річний хлопчик, який вистрибнув з 15-го поверху висотки в селі Чайки під Києвомбув у соціальних групах суїцидального характеру.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...