Блокування 426 сайтів: у МВС заявили про закриття скандальної справи

Блокування 426 сайтів: у МВС заявили про закриття скандальної справи
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В Україні закрили кримінальне провадження, яке було розпочато за заявою Олександра Пана щодо блокування певних сайтів в нашій країні. Нагадаємо, Голосіївський районний суд наклав арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі Інтернет при використанні 426 сайтів, серед яких GitHub Gist, ЗМІ (російський РБК, Infopressa, Cryptowiki, «Захід медіа»), LiveJournal (ЖЖ) і ресурси про криптовалюта.

Про це повідомив “Обозреватель” заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, виробництво закрили через відсутність складу злочину.

Loading...

Видання зазначає, що позивачем у справі був Олександр Пан з Вінницької області. Пан звинуватив кілька сотень електронних ЗМІ в шахрайстві з використанням електронно-обчислювальної техніки. Написав заяву в поліцію, домігся того, щоб відкрили кримінальне провадження і через кілька тижнів пішов до Голосіївського районного суду. Там суддя Катерина Плахотнюк одним рішенням закрила понад 400 сайтів для українців.

Пан – друге прізвище Олександра Миколайовича. Раніше він був Прочуханом (так він підписаний і в реєстрі GetContact). У мережі можна знайти сотні публікацій про діяльність Пана. Всі вони зводяться до звинувачення у великому шахрайстві, участі в МММ в якості десятника, створенні нових пірамід.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ Ради національної безпеки і оборони про введення санкцій проти Тараса Козака, народного депутата від «Опозиційною платформи – За життя» та соратника Віктора Медведчука. Під санкції потрапили також 8 компаній, які володіють телеканалами Zik, «112 Україна» і NewsOne.

В Європейському Союзі позитивно відреагували на введення владою України санкцій проти телеканалів NewsOne, ZIK та «112 Україна», які належать Віктору Медведчуку. Також підтримали вжиті заходи і в США.

5 лютого стало відомо, що Верховний суд оскаржив указ РНБО, які підписав президент України Володимир Зеленський, про застосування санкцій до телеканалів «112», NewsOne і ZIK.

Європейський телеканал Euronews виступили на захист українських колег, які постраждали від санкцій Зеленського.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...