Денисова оголосила про заморозку переговорів з РФ щодо обміну полоненими

Денисова оголосила про заморозку переговорів з РФ щодо обміну полоненими
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Всі переговори щодо обміну полоненими між Російською Федерацією і Україною на даний момент заморожені.

Loading...

Відповідну заяву зробила український омбудсмен Людмила Денисова, передає “Крим.Реаліі”. За її словами, Україна не може вплинути на просування процесу.

Чиновниця стверджує, що подальше узгодження обміну полонених можливо тільки, якщо Росія захоче цього. А РФ прив’язує цей процес до виконання Мінських угод.

“Росія пов’язала проведення звільнення ув’язнених з Мінським процесом. На сьогоднішній день практично заморожені переговори з приводу будь-яких обмінів. Безумовно, президент України, Офіс президента, Резніков на всіх майданчиках домагаються повернення наших громадян. Але, на жаль, повернення наших громадян не залежить ані від так званих ОРДЛО, ані від моєї роботи і роботи Москалькової, а залежить тільки від волі Путіна”, – підкреслила Денисова.

Як ми вже розповідали раніше, обмін полоненими можливий тільки на рівні держави, односторонньої передачі в’язнів з окупованого Донбасу не буде.

А також, в мережі опублікували фото в’язниці «Ізоляція», яка знаходиться в окупованому Донецьку, і в якій бойовики утримують українських полонених.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...