Імпорт електроенергії з Росії в Україну і постачання до Криму узгодив Порошенко

Імпорт електроенергії з Росії в Україну і постачання до Криму узгодив Порошенко
Автор Желізняк Олександр в Новини

Імпорт електроенергії з Росії в Україну і постачання її до Криму в 2014 році узгодив тодішній президент України Петро Порошенко

 
Таким чином, злитий в мережу розмова Медведчука з Сурковим про постачання електроенергії до Криму не несе в собі ніякої нової інформації, крім того, що нагадує нам сьогоднішнім, що Порошенко не бачив нічого поганого ні в закупівлі у Росії електроенергії, ні в постачанні її до Криму .
 
Сам Медведчук це підтвердив в інтерв’ю BBC-Україна. І що розмова про електроенергію з Сурковим у нього була, і що саме Порошенко його просив провести попередні переговори для укладення договору. «Російська компанія “Інтер РАО” і “Укрінтеренерго” підписали контракт на експорт електроенергії з Росії в Україну, а також сторони домовилися про забезпечення надійного і безперебійного енергопостачання Криму”, – сказав Віктор Медведчук ВВС.
 
У чому там наші “правдоруби” на чолі з керівником СБУ Бакановим зібралися шукати “зраду”? У тому, що завдяки Медведчуку український Крим отримує від України електроенергію? Адже Крим – це Україна, чи не так, панове? А якщо немає – то ви або хрестик зніміть, або труси вдягніть. Тому що цим договором Крим отримує електроенергію до сих пір!
 
Напевно ті, хто затівали все це мега-розслідування очікували, що ефект буде, як від бомби, що розірвалася, яка за ідеєю повинна похитнути рейтинги Медведчука і партії в цілому. Але цього не сталося. А все тому, що ніякого скандалу в цій розмові немає. Медведчук не став, на відміну від багатьох фігурантів подібних “телефонних викриттів”, в тому числі і Петра Порошенка, відпиратися, кричати що це провокація, і що він обов’язково подасть в суд на всіх і вся. Він спокійно підтвердив, що дійсно, така розмова була. І це ще раз говорить про те, що Медчедчук – дійсно сильний політик.

Loading...
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...