У Полтавській області школярки порізали собі вени під школою

У Полтавській області школярки порізали собі вени під школою
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В Полтавській області з порізами на зап’ястях госпіталізували двох неповнолітніх дівчат (школярок).

Loading...

Подробиці повідомляє відділ комунікації поліції Полтавської області.

14-річних дівчат в стресовому стані виявили біля навчального закладу. Неповнолітнім надали оперативну медичну допомогу. В даний час дівчата в задовільному стані – загрози для життя немає.

«В даний час поліція вивчає причини і умови, що спонукали учениць 8-го класу завдати шкоди власному здоров’ю. За результатами перевірки ми будемо приймати відповідні правові рішення », – коментує Андрій Тюков, начальник Миргородського районного відділу поліції.

Відзначимо, поведінка підлітків, пов’язана із самоушкодженням (в тому числі несуіцідального характеру – self-harm), частіше зустрічається серед молоді в стані стресу. Така поведінка направлена на певний соціальний ефект і часто є прагненням змінити ставлення, протестом проти конкретного стану речей або ситуації, прагненням звернути на себе увагу, отримати допомогу у вирішенні конфлікту або навіть самопокарання за невдачі.

В Рівному підліток ледь не став жертвою так званої “групи смерті”, яка відправила його на залізничну колію. Підозрілого молодика, який чекав потяг, врятував випадковий перехожий.

Нагадаємо, в Києві в дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» госпіталізували 15-річного хлопця, який наковтався таблеток. Це не перший випадок отруєння дітей за кілька днів. Раніше аналогічний випадок стався в місті Боярка Київської області – там від отруєння таблетками померла семикласниця. Дівчинка разом з подругою випила 40 таблеток препарату, який входить до складу «Но-шпи». Друга дитина зараз перебуває в лікарні.

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба припускав, що смерть школярки пов’язана з черговим Челленджем в інтернеті. Правоохоронці також додавали, що дівчатка побачили в TikTok публікацію «Випий 40 таблеток” Но-шпи “і побачиш, що буде».

Як повідомлялося раніше, схожий інцидент стався і в Умані , але там дві восьмикласниці наковталися пігулок, нібито не заради участі в Челлендж або самогубства. Знаючи про випадок в Боярці, вони випили свідомо меншу дозу, щоб привернути увагу рідних.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...