Захворюваність на COVID-19 в Україні зросте: відомий лікар озвучив причини

Захворюваність на COVID-19 в Україні зросте: відомий лікар озвучив причини
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Захворюваність на COVID-19 в Україні з потеплінням зростатиме – люди будуть більш активно спілкуватися і передавати один одному коронавірус.

Про це в ефірі “Обозревателя” сказав лікар-анестезіолог, відповідальний за клінічні дослідження препаратів від COVID-19 в одній з ізраїльських компаній Борис Бриль.

Loading...

Найгірший, за його словами, сценарій, коли лікарні будуть знову переповнені і кисню буде не вистачати:

“Я знаю, що в деяких лікарнях кисень проводиться по зовнішній стінці. Кисню реально немає. Значить ті люди, які повинні отримати лікування, його не отримають”, – зауважив лікар.

Бриль вважає, що в Україні не перехворіло 70% населення, отже, колективний імунітет не сформований – тільки він може зупинити епідемію.

Окремо лікар підкреслив, що такий (найгірший) сценарій малоймовірний, адже у медиків уже є досвід боротьби з COVID-19.

Бриль підкреслив, що уряду необхідно доносити до громадян наукову інформацію про коронавіруси, а не “хайп”, і переконувати їх у необхідності виконувати санітарні вимоги.

“Але знову ж таки, це питання поваги один до одного. Ми бачимо, як люди в багатьох країнах носять маски для того, щоб убезпечити свого товариша. Але, на жаль, на пострадянському просторі це не так розвинене. Кожен собі професор, кожен розповідає якісь історії”, – констатував медик.

На Буковині з 27 лютого по 9 березня посилюють карантин через погіршення ситуації з COVID-19.

Нагадаємо, напередодні на два тижні оголосили локдаун в Івано-Франківській області.

25 лютого в Україні було зроблено 1 179 щеплень від COVID-19. Всього з початку вакцинації прищепили 1338 чоловік – всі вони отримали тільки першу дозу препарату.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...