Естонська розвідка попередила про можливий напад РФ на Україну

Естонська розвідка попередила про можливий напад РФ на Україну
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Естонська Служба зовнішньої розвідки заявила про можливий напад російських військ на Україну і країни Балтії через територію Білорусі.

Loading...

Про це повідомляє БелТА посилаючись на керівника розвідки Міка Марана. Так, розвідка оприлюднила річний звіт в якому і вказані тривожні дані.

“Якщо Росія побачить, що протестуючі близькі до перемоги, тоді ми не можемо виключити військове втручання Росії, оскільки Республіка Білорусь надзвичайно важлива для Росії в стратегічному плані”, – зазначено в звіті.

Естонська розвідка вважає, що напад російських військ на Україну і країни Балтії по території Білорусі від потенційної загрози стає реальною.

“З огляду на географічне розташування та територіальне охоплення, Білорусь є необхідною буферною зоною для Росії і виконує свої завдання на західному стратегічному напрямку. Під час кризи або війни Росія може використовувати Білорусь як плацдарм і розмістити там свої війська, перекриваючи доступ НАТО в коридор Сувалки, який забезпечує рух в повітряному просторі сусідніх країн і налагодження наземної зв’язку з Калінінградською областю Росії”, – вважають в Естонії.

Як ми вже розповідали раніше, Росія може почати вторгнення в південні області України, для цього у РФ вже розроблений відповідний план військової операції.

А також, Росія не планує послаблювати військову присутність в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...