Свято 3 березня в Україні: що потрібно робити у цей день, прикмети

Іменини Архип, Богдан, Дмитро, Євген, Макар, Максим, Микита, Федір, Федот

Свято 3 березня в Україні: що потрібно робити у цей день, прикмети
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

3 березня відзначають Всесвітній день дикої природи, Всесвітній день письменника та Міжнародний день охорони здоров’я вуха та слуху.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Великий піст: як провести сім тижнів, календар харчування

День Архипа та Филимона – за народним календарем

Святі Архип і Филимон, пам’ять яких святкується в цей день, — апостоли, які жили в місті Колосі. Филимон був так відданий вірі, що перетворив свій дім у місце зібрання християн. Тому сам апостол Павло називав його житло домашньою церквою. У цій церкві служив і його син Архип, якому була уготована доля мученика — його вбили за те, що він відмовився брати участь у язичницькому святі.

20 грудня 2013 року Генеральна Асамблея ООН своєю резолюцією постановила проголосити 3 березня Всесвітнім днем дикої природи, з метою підвищити рівень обізнаності широкої громадськості в питаннях дикої фауни і флори.

Всесвітній день письменника — сьогодні відзначається у багатьох країнах світу, причому не тільки письменниками, але і вважається професійним святом усіх представників «четвертої влади». Нерідко до цього дня приурочені церемонії вручення різних літературних премій і вшанування  літературних діячів.

Щорічно 3 березня відзначається Міжнародний день охорони здоров’я вуха та слуху, відомий також як Всесвітній день слуху. На сьогоднішній день втрата слуху вважається найпоширенішою сенсорноюї формою інвалідності у світі. За даними ВООЗ, від глухоти і порушень слуху страждають приблизно 360 мільйонів чоловік.

Хіна мацурі — свято дівчаток в Японії

Березень в Японії традиційно вважається жіночим місяцем. 3 березня відзначається свято дівчаток, яке лагідно називають Хіна мацурі (свято ляльок Хіна) або Момо-но секку (свято цвітіння персиків).

Прикмети 3 березня

  • Багато снігу — багато хлібу; багато води — багато трави.
  • Снігу надує — хліба прибуде; вода розіллється — сіна набереться.
  • На 3 березня туман — до дощового літа.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...