Депутати встановлять мінімальний розмір аліментів на дітей – платити їх будуть родичі батька

Депутати встановлять мінімальний розмір аліментів на дітей – платити їх будуть родичі батька
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Народні депутати прийняли за основу законопроект №3881, в якому встановлений мінімальний розмір аліментів , які можна стягнути на утримання дитини з родичів батька.

Про це пише “РБК-Україна”. Документ підтримали 339 нардепів.

Loading...

“Трапляється так, що діти втрачають своїх батьків або батьки з поважних причин не в змозі їх утримувати і, таким чином, діти залишаються без засобів до існування. У разі відсутності батьків або якщо батьки з поважних причин не в змозі утримувати дітей, обов’язок по утриманню малолітніх, неповнолітніх дітей покладається на інших членів сім’ї та родичів “, – зазначено в пояснювальній записці.

Документ пропонує внести зміни до частини другої статті 272 Сімейного кодексу. Таким чином законодавчо закріплюється мінімальний розмір аліментів, що підлягає стягненню на дитину з інших членів сім’ї та родичів – не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Зараз такий розмір становить не менше 30%.

Як повідомлялося раніше, в реєстрі неплатників аліментів зареєстровано понад 13 тисяч жінок.

У селі Іванівка Білоцерківського району Київської області поліцейські вилучили посвідчення водія за несплату аліментів і відразу ж виписали протокол за керування авто без «прав».

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...
загрузка...