Головний санітарний лікар Ляшко прищепився вакциною Covishield – відео

Головний санітарний лікар Ляшко прищепився вакциною Covishield – відео
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко прищепився від COVID-19 препаратом Covishield, який є індійським аналогом препарату AstraZeneca, сьогодні, 2 березня.

Loading...

Процес вакцинації показали в ефірі одного з телеканалів. Щеплення проти COVID-19 Ляшко зробив в лікарні Кагарлика у Київській області.

“Ми своїм прикладом показуємо, що не привезли щось інше, і не будемо завозити для себе щось інше. Показую публічно, чому потрібно вакцинуватися, що вакцина безпечна і ефективна”, – сказав він після щеплення.

Також сьогодні щеплення невикористаної дозою вакцини отримав глава Національної служби здоров’я Андрій Віленський.

“На сьогодні та команда, яка працювала, завершує свою роботу, і залишилися невикористані дози вакцини. Це вакцина Covishield\AstraZeneca, вона безпечна і зареєстрована в Україні. Щеплення вакциною, яка доступна сьогодні, несе менше ризиків, ніж ризик захворіти коронавірусною хвороби і власне померти”, – сказав Віленський.

Як ми вже розповідали раніше, Володимир Зеленський, який 2 березня вакцинувався від COVID-19 препаратом Covishield, розповів, чому зробив щеплення, не дивлячись на перенесену раніше коронавірусну інфекцію.

Тим часом, у Львівській області виявили два нові штами коронавірусної інфекції COVID-19. Відзначається, що жоден з них не є «британським» або «південноафриканським».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...