Лікарні Івано-Франківська заповнені COVID-пацієнтами на 130%

Лікарні Івано-Франківська заповнені COVID-пацієнтами на 130%
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Івано-Франківській області завантаженість ліжок, які виділили для пацієнтів з COVID-19, становить 102-130% (в міській лікарні №1 125-130%, в центральній міській лікарні – 102%).

Про це повідомив головний лікар лікарні №1 Тарас Василик, пише “Суспільне”.

Loading...

За його словами, зараз на 200 ліжках лежить 249 пацієнтів: “Нам доводиться залучати додаткові площі – коридори, в тому числі і ліжка, які розгорнуті на базі перинатального центру”.

У центральній міській лікарні лікуються 358 пацієнтів з підозрою або підтвердженим діагнозом COVID-19. З них 100 хворих – у важкому стані. 16 осіб перебувають у реанімації.

Заступник головного лікаря медустанови Володимир Вовчук каже, що в такому режимі лікарі готуються працювати мінімум тиждень.

“Станом на сьогодні ситуація в лікарні залишається напруженою. Вона керована, але напружена. Кількість хворих і кількість госпіталізацій не зменшується. І так ще цей тиждень і, можливо, наступний доведеться працювати”, – підкреслив він.

Лікарня звернулася до ректора медичного університету з проханням звільнити приміщення однієї з кафедр, яка розташована в лікарні. Це дозволило б додатково розгорнути приблизно 20 ліжок. Крім того, в перинатальному центрі облаштовують ще одне відділення для хворих. Там розмістять 40 ліжок.

“У нас є місця, виділені в одному з відділень на п’ятому поверсі. У нас зараз є проблема підібрати персонал, тому ми працюємо над цим, щоб дообеспечити. Інших питань у нас немає – ліки є, кисень є, ось з персоналом нам дуже важко “, – додав Вовчук.

В Україні 1 березня щеплення проти коронавірусу зробили 1 764 особи. Всього з початку вакцинації щеплено 4 905 осіб – всі вони отримали тільки першу дозу.

У Міністерстві охорони здоров’я України розповіли про побічні ефекти при вакцинації проти COVID-19 індійським препаратом CoviShield, яким прищеплюють українців.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...