Лукашенко поставив “крапку” в питанні злиття Білорусі і РФ

Лукашенко поставив “крапку” в питанні злиття Білорусі і РФ
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив переконання, що його країна і Росія не мають потреби в злитті і створення єдиних органів управління.

Такий “союз” він порівняв з будинком, де “Білорусь – це квартира, а Росія – цілий поверх”.

Loading...

Про це Лукашенко заявив у ході наради з питання білорусько-російського співробітництва у військовій сфері.

“Ми в дружній, абсолютно дружній атмосфері підійшли до підсумків переговорів у рамках “союзної держави”. Я сказав, як ми бачимо її. Ми, білоруси, живемо в своїй квартирі, вона невелика. І Росія, величезна Росія, живе … ну , може, не в квартирі, як я говорив, а на всьому поверсі. і ми суверенні і незалежні держави”, – пояснив Лукашенко.

Відповідаючи на питання про необхідність або об’єднання Білорусі з РФ або навпаки, або навіть “злиття країн” зі створенням єдиних органів управління, він заявив, мовляв, світ настільки змінився, що “було б просто нерозумно навіть працювати в цьому напрямку”.

Лукашенко впевнений, що зараз це “абсолютно не потрібно”, адже, “існуючи як суверенна незалежна держава, Білорусь може вибудувати більш потужну систему відносин”, ніж та, яка існує в самій Росії на рівні окремих територій.

Як ми вже розповідали раніше, слідчий комітет Білорусі ініціював екстрадицію лідера місцевої опозиції Світлани Тіхановської.

А також, Лукашенко назвав другом президента РФ Володимира Путіна. Він не відчуває таких почуттів до глави України Володимиру Зеленському.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...