НАЗК направило до суду два протоколи на Тупицького: у чому його звинувачують

НАЗК направило до суду два протоколи на Тупицького: у чому його звинувачують
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Національне агентство із запобігання корупції направило до суду два протоколи про адміністративні правопорушення стосовно голови Конституційного суду Олександра Тупицького в зв’язку з ділянкою землі в окупованому Криму, яка належить судді.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба НАПКА.

Глава Агентства Олександр Новіков попросив Голосіївський районний суд Києва повідомити йому про час і дату судових засідань, на яких буде розглядатися “справа Тупицького”, оскільки особисто даватиме пояснення за цими протоколами.

Перший протокол стосується незазначення Тупицьким у декларації земельної ділянки в Криму, а другий – через рішення КСУ про скасування е-декларування, ніж зняв з себе відповідальність за невнесення даних в декларацію.

Відповідальність за ці порушення передбачена ч. 4 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) та ч. 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Як ми вже розповідали раніше, Олександр Тупицький програв судову справу проти Управління держохорони, співробітники якого не пускали його в будівлю КСУ.

Тим часом, президент Володимир Зеленський відсторонив на місяць главу Конституційного суду України (КСУ) Олександра Тупицького.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...