“Укрзалізниця” зупиняє продаж квитків в Житомирську та Чернівецьку області

”Укрзалізниця” зупиняє продаж квитків в Житомирську та Чернівецьку області
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

“Укрзалізниця” обмежить висадку і посадку пасажирів з 7 березня в Житомирській та Чернівецькій областях через складну епідеміологічну ситуацію, викликаної COVID-19.

Loading...

Подробиці рішення оприлюднила прес-служба “УЗ”. Також в цих регіонах припиняють продаж квитків на поїзди.

Продаж квитків в Житомирській та Чернівецькій областях призупинено згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Квитки не продаватимуть через обмеження посиленого карантину, з 7-12 березня, але можливо і довше, якщо області залишатимуться “червоними”. Для тих пасажирів, які вже купили квитки на потяги після 7 березня, в даних областях буде обмежена висадка і посадка.

Нагадуємо, з 27 лютого в Чернівецькій області почали діяти обмеження “червоної зони” карантину. Житомирська область потрапила в “червону зону” 1 березня.

Як ми вже розповідали раніше, жителі Чернівецької та Івано-Франківської областей, в яких раніше посилили карантин, вийшли на протест.

Тим часом, Вінницька область переводить всі школи і всі класи на дистанційну форму навчання з 2 березня через різке зростання кількості хворих COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...