В Україні підскочила смертність від COVID-19: гине 88% пацієнтів на ШВЛ

В Україні підскочила смертність від COVID-19: гине 88% пацієнтів на ШВЛ
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

В Україні померли 88% пацієнтів з COVID-19, які перебували на штучній вентиляції легенів.

Loading...

Як поінформували в Національній академії наук, з 8446 таких пацієнтів – померли 7479 осіб.

Середня госпітальна летальність за весь період спостережень становить приблизно 15%, а летальність у хворих, які перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, – 76%.

У той же час вчені відзначають, тільки за останній тиждень в Україні майже у всіх регіонах зросла кількість летальних випадків від ускладнень COVID-19.

“Кількість летальних випадків почала повільно збільшуватися з середини лютого, а в останні кілька днів зростання, згідно з офіційною статистикою, різко прискорилася. Зростання смертності в офіційній статистиці не пов’язано із затримками опублікування даних”, – зазначено в повідомленні.

Зростання кількості нових випадків фіксують у всіх регіонах, за винятком Запорізької, Луганської та Херсонської областей.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні 1 березня щеплення від COVID-19 зробили 1 764 особи. Всього з початку вакцинації щеплено 4 905 осіб – всі вони отримали тільки першу дозу.

Тим часом, у Львівській області виявили два нові штами коронавырусноъ інфекції COVID-19 . Відзначається, що жоден з них не є «британським» або «південноафриканським».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...