Легалізація марихуани і зброї в Україні: Аваков поставив крапку в цих питаннях

Легалізація марихуани і зброї в Україні: Аваков поставив крапку в цих питаннях
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков проти легалізації в країні короткоствольної зброї та марихуани.

Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю Дмитру Гордону.

Loading...

За його словами, в минулому році від вибуху гранат загинули 70 українців: “І ми побачили близько 20 тисяч гранат, якими наші громадяни користуються в побуті. Звідки? З фронту. Ну, тому що там пачка сигарет коштує одну гранату – так? Тому що вони безномерні, тому що облік, на жаль, критично низький цих ситуацій “.

“Те ж стосується короткоствольної зброї. Всім чомусь хочеться мати короткоствольну зброю, але усі потім обурюються, що несподівано, там, на вході в магазин хтось когось застрелив в голову в результаті конфлікту. А ви уявіть, що ми опинимося в світі – в нашому, перехідному, – коли будь-який громадянин, незалежно від своєї особистої ситуації і психіки, матиме можливість володіти короткоствольною зброєю “, – додав він.

Аваков також зазначив, що канабіноїди (елементи витяжки з марихуани) присутні в таблетках і видаються в Україні за електронною рецептом. У зв’язку з цим він проти того, щоб українцям дозволили вирощувати марихуану:

“Я вважаю, що багато країн, які зараз лібералізували цю ситуацію, – дехто і жалкує вже. І тут не треба поспішати. І мені тут кажуть:” Знаєш, так ти не розумієш. Ми зараз тоді всю Україну засіємо марихуаною: це такі гроші! Ось це і врятує нашу економіку “. Це брехня. Це не врятує нашу економіку – це просто створить і без того в нашому непростому житті дестабілізацію і тягу до сильніших наркотиків. Я проти”.

Нагадаємо, напередодні міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив , що може подати у відставку, якщо рішення президента Володимира Зеленського почнуть не збігатися з його внутрішнім світом.

Напередодні у Авакова заявили , що питання легалізації зброї можна винести на всеукраїнський референдум.

Джерело: Народна Правда
загрузка...