Санкції ЄС та США в Росії назвали втручанням у справи країни

Санкції ЄС та США в Росії назвали втручанням у справи країни
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Кремлі назвали нові санкції США і Євросоюзу втручанням у справи країни. Як відомо, санкції ввели проти посадових осіб, які причетні до переслідування опозиціонера Олексія Навального.

3 березня прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія вважає всі обмеження неприйнятними, цитує ТАСС:

Loading...

“Будь-які подібні обмеження ми вважаємо абсолютно неприйнятними. Бо вони істотно шкодять відносинам, що і без того перебувають у жалюгідному стані … Вони є не чим іншим, як втручанням у внутрішні справи Росії”.

За його словами, нові санкції проти російських громадян по суті дублюють обмеження, встановлені для них російським законодавством.

“Якщо говорити про конкретних людей, щодо яких введено так звані санкції, обмеження швидше, то це фактично дублювання тих обмежень, які встановлені щодо цих людей російськими законами”, – сказав Пєсков.

При цьому він підкреслив, що РФ не збирається переривати контакти з ЄС і США по лінії правоохоронних відомств, але Москва підготує відповідні санкції.

Нагадаємо, Євросоюз ввів санкції проти російських чиновників через переслідування політика Олексія Навального. Під санкції потрапили генпрокурор Росії Ігор Краснов, глава СК Олександр Бастрикін, голова Росгвардіі Віктор Золотов і директор ФСВП Олександр Калашників. Чиновникам, які потрапили під санкції, заборонять в’їзд в ЄС, а їхні активи на території Євросоюзу будуть заморожені.

США також оголосили про санкції через Навального. Вони введені проти першого заступника голови адміністрації президента РФ Сергія Кирієнка, директора ФСБ Олександра Бортнікова, заступників міністра оборони Олексія Криворучко і Павла Попова, голови ФСВП Олександра Калашникова, генпрокурора Ігоря Краснова і начальника управління Кремля по внутрішній політиці Андрія Ярина. Також під санкції потрапили три російських НДІ.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада просить світову спільноту посилити санкції проти Росії за окупацію Криму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...