Варламов: За атакою на канали Медведчука стоїть Андрій Смирнов – скандальний зам Єрмака

Варламов: За атакою на канали Медведчука стоїть Андрій Смирнов – скандальний зам Єрмака
Автор Желізняк Олександр в Новини

Джерела з близького оточення Зеленського і його Офісу розповіли, хто став головним ідеологом по кейсам санкцій і закриття трьох каналів.

Джерела з близького оточення Зеленського і його Офісу розповіли, хто став головним ідеологом по кейсам санкцій і закриття трьох каналів. Про це в блозі на «Кореспонденті» розповів міжнародний політолог Микита Варламов.

Loading...

Це Андрій Смирнов, чинний заступник керівника Офісу президента. Джерела кажуть, що Смирнов (який раніше працював на Яроша, а потім екс-регіоналів) особисто займався всіма питаннями з РНБО. Більш того, ідея запустити таку провальну кампанію належала саме йому.

Зараз же Смирнов з піною у рота намагається впливати на Верховний суд для того, щоб всі позови, пов’язані з закриттям каналів, накладенням санкцій на фізосіб не розглядалися. Тільки тут знову провал, тому що справа по NewsOne вже призначили до розгляду на 29 березня. Незважаючи на це він продовжує здійснювати незаконний тиск на Верховний суд. Він же перед цим втручався в роботу Конституційного суду і пропонував варіанти його розпуску і відсторонення від посади голови Конституційного суду.

Будемо далі спостерігати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...