Україна не може ввести санкції проти всіх, хто торгує з Росією, – Арестович

Україна не може ввести санкції проти всіх, хто торгує з Росією, – Арестович
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україна не може накласти санкції на всіх, хто торгує з Росією, адже в такому випадку наша країна залишиться без головного торговельного партнера.

Таку заяву радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович зробив в ефірі “Україна 24”.

Loading...

“Росія, на жаль, наш головний – це іронія – торговельний партнер. Ми не можемо накласти санкції на всіх, хто торгує з Росією, тому що залишимося без торговельного партнера”, – заявив він.

На його думку, влада повинна робити символічні дії, які показують позицію військово-політичного керівництва України. Арестович також вважає, що Україна повинна вводити санкції без оглядки на США:

“З приводу прецедентів. Список Магнітського передбачав накладення арешту на майно та фінанси громадян США або афілійованих осіб, які користувалися цими фінансами, виведеними в США. США накладали санкції на громадян США, які користувалися іноземними активами. Те ж саме, що сталося у нас” .

Нагадаємо, Євросоюз і США ввели санкції проти російських чиновників через переслідування політика Олексія Навального. У Кремлі назвали нові санкції США і Євросоюзу втручанням у справи країни.

 

Джерело: Народна Правда