В Україні ввели в дію рішення РНБО щодо подвійного громадянства

В Україні ввели в дію рішення РНБО щодо подвійного громадянства
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони (РНБО) щодо подвійного громадянства у громадян.

Loading...

Подробиці оприлюднив Офіс президента України.

Тепер, протягом двох місяців, Кабмін, Центральна виборча комісія і СБУ повинні проаналізувати законодавство з питань подвійного і множинного громадянства і з’ясувати, чи є правова визначеність щодо заборони мати громадянство іншої країни тим, хто претендує на посади в державних і місцевих органах.

Після чого будуть розроблені проекти законів, які передбачають заборону громадянам України, які мають подвійне або множинне громадянство, а також знаходяться в процесі його оформлення, претендувати на посади в державних органах та органах місцевого самоврядування.

Також до парламенту внесуть документ про порядок відмови і виходу з громадянства інших держав для осіб, які претендують на зайняття посад в державних органах.

Як ми вже розповідали раніше, у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який, можливо, дозволить українцям мати подвійне громадянство.

Тим часом, в 2020 році 409 549 українців отримали російське громадянство – на 110 127 осіб більше, ніж у 2019 і майже в 5 разів більше, ніж в 2018.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...