Відбитки пальців, фото і перепустки: окупанти “ДНР” змінять правила перетину лінії розмежування

Відбитки пальців, фото і перепустки: окупанти “ДНР” змінять правила перетину лінії розмежування
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Окупаційна адміністрація тимчасово окупованих територій Донецької області планує прийняти так званий “закон” про перетин лінії розмежування, він передбачає введення дозвільної процедури на виїзд осіб з тимчасово окупованої території області, а також визначає категорії осіб, яким заборонений в’їзд/виїзд.

Про це повідомляє українська делегація в ТКГ.

Loading...

“Перетин лінії розмежування при виїзді фізичних осіб і транспортних засобів з тимчасово окупованої території буде здійснюватися при наявності пропуску, оформленого «органами внутрішніх справ ДНР». Він буде видаватися фізичним особам, які досягли 18-річного віку, безоплатно строком на 6 місяців. Обов’язковою умовою для видачі такого пропуску є проходження особами дактилоскопічної реєстрації, фотографування і перевірки особистих засобів зв’язку заявників”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, під час прямування за межі тимчасово окупованої території на транспортному засобі пропуск також буде оформлятися і на цей транспортний засіб. Розгляд заяв на отримання перепусток “органами внутрішніх справ ДНР” буде проводиться протягом 15 діб з дня клопотання.

Одночасно з цим при перетині лінії розмежування фізичною особою, якій раніше не оформляли перепустку або якщо термін її дії закінчився, на пункті контролю «посадові особи» перевірятимуть засоби зв’язку (мобільний телефон), проводитимуть дактилоскопічну реєстрацію і фотографуватимуть людину.

У ТКГ не виключають, що аналогічні заходи приймуть і в “ЛНР”.

Як повідомлялося раніше, бойовики більше не намагаються прикрити свої обстріли підконтрольної Україні території необхідністю ведення вогню у відповідь. Напередодні окупаційна влада «ДНР» дозволили своїм бойовикам відкривати «попереджуючий» вогонь по українських позиціях.

Європейський союз починає нову програму підтримки економічного розвитку Донбасу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...